Чи потрібні дітям школи раннього розвитку?

01.12

До програм раннього розвитку я ставлюся з захопленням, якщо це потрібно мамі. Якщо вона до шести або дванадцяти місяців життя дитини «здуріла» від сидіння вдома і від соцмереж, де постійно порівнює себе з гламурними картинками, і їй потрібні люди - хай хоч в три місяці веде дитину на заняття, де щасливі мами тупають і танцюють навколо своїх Малюків.

Дитину не потрібно в 2-3 роки саджати за парту на півгодини і просити виконувати завдання за шаблоном: сонце повинно бути жовтим з п'ятьма променями. Ти не намалював сонце? Значить не отримаєш наклейку! Оцінювання неприйнятно в такому віці. Шаблонне мислення гальмує розвиток творчого потенціалу. У дітей же образне мислення, вони мислять картинками, багато фантазують і так розвиваються - вони повинні грати і бігати. А після таких занять дитина до семи років буде ненавидіти все, що пов'язано з навчанням, а ви отримаєте великі проблеми в школі.

Ви можете миттєво придушити агресію: штовхнути подушку, вмитися, випити води, клацнути гумкою по руці. Але це не вирішить проблему - потрібна внутрішня рефлексія.

Знайдіть причину в собі. Подумайте, що відчуває малюк, коли над ним стоїть величезний людина з ременем? Він вас боїться! Найчастіші причини таких зривів: конфлікти всередині сім'ї, коли мама злиться на тата і виливає злість на дитину; Втома; П'є батько (на жаль, до сих пір класична ситуація для нашої країни).