Екскурсії

Вінницька обласна станція має потужну екскурсійну базу, яка складається з акваріумної зали (представлена акваріумними рибами, ракоподібними, молюсками та рослинами), виставкової зали (декоративні ссавці, папуги, екзотичні рептилії, земноводні, павукоподібні, комахи, молюски. На території закладу розташований зоодворик з відкритими вольєрами (кролі, фазани, декоративні голуби, свійські птахи). В теплиці представлена найбільша з позашкільних закладів області колекція кімнатних рослин, що налічує 2000 екземплярів гарноквітучих та декоративно-листяних рослин та 2 000 екземплярів  кактусів та сукулентів.

Тих, хто любить цікаві історії з життя рослин, хоче поринути у світ чарівного та до кінця не дослідженого,  запрошуємо  відвідати екскурсії по екологічній стежині «Юннат», яка проходить територією закладу та нараховує 10 видових точок («Вічнозелений сад», «Рослини-символи», «Різнобарв’я природи» та ін.).

Якщо ви хочете відчути себе справжніми туристами та розширити знання про природу рідного краю, то запрошуємо на екскурсії по маршруту П’ятничанської екологічної стежини.

Для замовлення екскурсії звертатися за телефоном (0432) 611-656

Адреса: 21016, м. Вінниця, вул. Данила Галицького, 2.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування