Гурток "Вивчаємо природу англійською"

керівник гуртків
Сироєжко Яна Юріївна

Метою гуртка є вивчення основних понять та термінів про живу та неживу природу, поглиблення та розширення знань з англійської мови, вироблення в дітей умінь та навичок, необхідних для спілкування іноземною мовою на природничі теми.

На   заняттях   діти   знайомляться   з   казками, віршами,   піснями, прислів'ями   та   приказками,   які   відображають   життя   рослин   та   тварин. Програма передбачає велику кількість екскурсі в природу, роботу з природним матеріалом.

Гуртківці складають оповідання та вірші про явища природи, рослини та тварини, спостерігають за сезонними змінами в природі. Діти залучаються до виконання творчих робіт: проєктів, малюнків, постерів.

На практичних заняттях гуртківці повторюють та розширюють знання з лексики, фонетики та граматики англійської мови, засвоюють нові лексико-граматичні структури та навчаються практично їх застосовувати.

Місце проведення: перша група - ПП "ЗО "Джерело мудрості"", клас безпеки, друга група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 5/№ 9

Посада керівника
керівник гуртків
Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
понеділок
вівторок
середа
четвер
п'ятниця
субота
неділя
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування