Гурток "Прикладна ботаніка - квіти нашого саду"

Керівник гуртка
Вуглицька Альона Анатоліївна

Природа – це все те, що нас оточує: квіти, дерева, водойми, ліси і багато іншого. І саме квіти користуються незмінною любов’ю в усіх народів з найдавніших часів і до наших днів.

Залучення учнів до створення і підтримки естетичної привабливості середовища  є основним завданням Навчальної програми з позашкільної освіти «Прикладна ботаніка - квіти нашого саду», що спрямована на еколого-натуралістичний напрям та реалізується в гуртках позашкільних навчальних закладів.

Програма початкового рівня для дітей 9-10 років, розрахована на один рік навчання.

Метою програми є засвоєння знань про квітково-декоративні рослини відкритого та закритого ґрунту, формування естетичних смаків та екологічної культури вихованців, засвоєння системи знань та опанування практичними уміннями та навичками по догляду за рослинами, створення середовища для саморозвитку, самореалізації, соціалізації та професійного самовизначення учнів, виховування відповідального ставлення до природи, почуття прекрасного.

Важливе значення має засвоєння техніки засушування різних рослин. Юннати навчаються  виготовляти дрібні вироби з різного матеріалу.

В процесі занять діти знайомляться з українською народною символікою, рослинами-символами, використовуючи їх у своїх творчих роботах. Це виховує у дітей почуття любові до рідного народу, свідоме ставлення до праці і шану до народних символів.

Якщо ви та ваші друзі бажаєте поринути у світ квітів та творчості, тоді з радістю будемо чекати у нас на заняттях!

Місце проведення: перша група – Вінницька обласна станція юних натуралістів, каб. 14/16; друга група - КЗ "Вінницький ліцей №15", укриття

Посада керівника
Керівник гуртка
Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
понеділок
вівторок
середа
четвер
п'ятниця
субота
неділя
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування