гурток "Природа в оригамі"

Керівник гуртка-методист
Гайдей Олена Олексіївна

 

Японському мистецтву орігамі просто та легко можна навчитись на заняттях гуртка «Природа в орігамі»! Разом із вивченням процесу складання фігурок дізнаєтесь про цікавинки тваринного та рослинного світу планети Земля, приймете участь в різноманітних творчих конкурсах, акціях. Ми створюємо гарні вітальні листівочки до свят та чудові орігамі -  речі, що прикрасять вашу оселю (підставочки для чашок, пакувальні коробочки, рамочки для улюблених фото, конверти та ін.)

І найголовніше, щоразу після заняття прийдете додому із готовим виробом у техніці орігамі!

А ваші друзі уміють робити з паперу журавлика щастя, лисичку, що розмовляє, жабку – скакунку та гучну хлопавку із листочка зошита?  Ви навчитесь цього та навіть більше! Станьте серед своїх друзів популярним майстром створювання іграшок з паперу за 5 хвилин!

Всього лише за рік навчання у гуртку ви опануєте різні техніки складання (класичне орігамі, кірікомі орігамі, об’ємні аплікації орігамі, модульні композиції). Крім того ви отримаєте нові знання з природничих наук навіть не відкриваючи підручник з природознавства!

Запрошуємо дітей віком 6 – 8 років та активних батьків, які приєднаються до наших занять.

           

 

Місце проведення: Перша група - КЗ "Вінницький ліцей №15", друга група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 10

Наші переможці
Посада керівника
Керівник гуртка-методист
Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
понеділок
вівторок
12:45-14:05
Перша група
середа
11:30-12:50
Друга група
четвер
12:45-14:05
перша група
п'ятниця
11:30-12:50
Друга група
субота
неділя