Гурток "На мольберті натураліста"

Керівник гуртка
Лускало Олена Анатоліївна

Переорієнтація змісту позашкільної освіти на цілі сталого розвитку передбачає пізнання дітьми навколишнього середовища  своєї малої батьківщини, проблем і перспектив свого біорегіону. На таких засадах розроблено навчальну програму «На мольберті натураліста», яка реалізується в гуртках натуралістичного напряму та спрямована на вихованців віком 7-11 років. Кількісний склад гуртка – 15 осіб.

Значну увагу треба приділити роботі на учнівський навчально-дослідній ділянці, у куточку живої природи /догляд за тваринами і рослинами/, проведенню спостережень та нескладних дослідів. Такі досліди і практичні роботи пробуджують інтерес до вивчення рослин і тварин, бажання брати участь у вирощуванні культурних рослин. Під час занять важливо проводити екскурсії в природу. Вони поглиблюють знання гуртківців про різноманітність рослинного і тваринного світу, виховують любов і дбайливе ставлення до всього живого.

Важливою частиною природоохоронної пропаганди серед дітей є популяризація екологічних народних традицій, легенд, прикмет, вивчення мальовничих куточків природи свого подвір’я, парку, вулиць міста. Використовується комплекс таких методичних засобів і прийомів, щоб вивчення природи, будь-яке спілкування з нею обов’язково впливало б на почуття і свідомість дитини. Найповніше цим вимогам відповідають пізнавальні, творчі сюжетно-рольові ігри, ігри-подорожі, які широко застосовуються в навчально-виховному процесі.

Місце проведення: перша група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 14; друга група - Вінницька обласна станція юних натуралістів,  актова зала / кабінет № 14; третя група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 14

Посада керівника
Керівник гуртка
Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
понеділок
вівторок
середа
четвер
п'ятниця
субота
неділя
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування