гурток "Факультет громадських професій"

Керівник гуртка
Шмаль Ніна Альбінівна

 Робота «Факультету громадських професій» організована для студентів КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», що є новим підходом до допрофесійної підготовки студентської молоді. Діяльність факультету організована на підставі складеної угоди про співробітництво Вінницької обласної станції юних натуралістів та КЗВО «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж». Угодою передбачено створення необхідних умов та надання практичної допомоги в роботі «Факультету громадських професій».

  Навчальною програмою передбачено здобуття студентами додаткових знань, умінь і навичок за інтересами, допрофесійної підготовки та професійного самоврядування, підготовки студентів до активної соціально-громадської діяльності, ознайомлення з специфікою та напрямками роботи керівника еколого - натуралістичного гуртка.

   Важливу роль у формуванні майбутнього фахівця відіграє педагогічний практикум, що покликаний забезпечити різноманітні можливості і потреби студентства, створити умови для індивідуальної роботи, наблизити до реальної професійної діяльності. Студенти мають можливість набути навички роботи з дітьми, гнучко використовувати свої знання на практиці.

   З цією метою з студентами проводяться індивідуальні та групові форми навчання (Відвідування та обговорення занять натуралістичних гуртків, виховних заходів, ведення спостережень та організації роботи в кутку живої природи, підготовка та участь в еколого- натуралістичних заходах, педагогічні практикуми по вдосконаленню навичок керування освітньо-пізнавальної діяльності гуртківців тощо).В програмі роботи факультету включені питання профорієнтаційної роботи ( дні відкритих дверей обласної СЮН, факультету, різноманітні цікаві масові заходи еколого-натуралістичного та дослідницького спрямування). Протягом навчання студенти опановують методику:

   - проведення масових заходів, екологічних ранків, вікторин тощо;

   - методику планування роботи в гуртку та учнівському творчому об”єднанні;

    - планування та проведення творчих тижнів (рослинництва, екології, дослідництва);

     - методику роботи на екологічній та ботанічній стежинах;

  Слухачі факультету є активними учасниками, призерами та переможцями різноманітних масових еколого-натуралістичних заходів: «Дослідницький марафон», «Осінні фантазії», «Я обираю здоров”я», «Птах року». Науково-практичних конференцій «Здоров”я – найвища цінність», «Українська садиба на Поділлі», « Наш пошук і творчість тобі, Україно» та інші.

  Всі форми роботи з студентами забезпечують знання теорії, практики та методики роботи з дітьми в творчому об”єднанні еколого-натуралістичного спрямування. По закінченню двохрічного навчання, студенти отримують посвідчення про отримані додаткові знання в позашкільному закладі.

Місце проведення: перша група -   Вінницька обласна станція юних натуралістів, актова зала

Посада керівника
Керівник гуртка
Розклад гуртка
На 2021-2022 навчальний рік
неділя
понеділок
вівторок
13:30-15:00
Перша група
15:10-16:40
Перша група
середа
четвер
п'ятниця
субота