Гурток "Беру натхнення у природи"

Керівник гуртка-методист
Гайдей Олена Олексіївна

Світ навколо дитини – це світ природи з безмежним багатством явищ, з невичерпною красою. Заглиблюючись у цей світ, вбираючи його звуки, запахи, барви, спостерігаючи різні явища природи, насолоджуючись його гармонією, дитина вдосконалюється як особистість.

             Відомо, що допитливий, небайдужий до всього живого розум дитини прагне проникнути в суть явищ, намагається зрозуміти їх закономірність, доцільність і взаємообумовленість. Усе побачене нею не залишає її байдужою, викликає безліч запитань, які свідчать про новий етап розвитку мислення школяра. Тому дуже важливо вчасно задовольнити пізнавальні потреби дитини, навчити спостерігати, аналізувати, робити висновки, формувати культуру спілкування з природою, розвивати творчі здібності, бажання відтворювати красу природи у своїх виробах саме цьому сприяє програма даного гуртка.

                 Мета роботи гуртка: розширити, доповнити, урізноманітнити знання молодших школярів про природу. Формувати гармонійні  відносини з природою, вміння спостерігати, насолоджуватися її неповторною красою та відтворювати її у власних виробах. Розкрити потенціал до пізнавальної активності, творчих можливостей через сприйняття навколишнього світу.

Особливий акцент у програмі зроблено на створення психолого-педагогічних умов, що забезпечують розвиток здібностей вихованців до дослідницької

роботи.

            Навчальна програма розрахована на дітей 6 – 8 років (1 – 2 класів). Програма початкового рівня передбачає 144 години на рік, 4 години, на тиждень.

Розклад:

1 група – понеділок 12.30-14.10, середа 12.40-14.20 місце проведення: ВОСЮН кабінет № 10

2 група – вівторок 11.50-13.10, четвер 11.50-13.10 місце проведення: КЗ «Вінницький ліцей № 15», кабінет № 23

Наші переможці
Посада керівника
Керівник гуртка-методист
Розклад гуртка
На 2023-2024 навчальний рік
понеділок
вівторок
середа
четвер
п'ятниця
субота
неділя
Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування