гурток "Зоосвіт"

Керівник гуртка
Дмитренко Леся Анатоліївна

Програма гуртка передбачає формування розуміння взаємозв’язку природних явищ, вироблення вмінь у проведені фенологічних спостережень, розвиток креативних здібностей дитини при вивченні природи, поглиблення знань про довкілля, виховання екологічно грамотної поведінки дитини в природі.

      Вихованці опановують елементарні природничі терміни, експериментують та досліджують,  беруть активну участь в різноманітних заходах з питань охорони природи.

       Практичні заняття на природі сприяють розвитку в юннатів практичних природоохоронних умінь (годування птахів узимку, участь в акціях «Синичка», «Годівничка», «Ялинка без ялинки»).

      У програмі заплановано використання різноманітних форм і методів подачі матеріалу. Форми організації навчального (ігрового) простору – групова і між групова взаємодія.

Програма розрахована на дітей дошкільного віку

Місце проведення: перша група - КНП "Вінницький обласний спеціалізований будинок дітей з ураженням ЦНС та порушенням психики", кабінет № , друга група - КНП "Вінницький обласний спеціалізований будинок дітей з ураженням ЦНС та порушенням психики", кабінет №

Посада керівника
Керівник гуртка
Розклад гуртка
На 2021-2022 навчальний рік
понеділок
вівторок
16:00-17:20
Перша група
середа
16:00-17:20
Перша група
четвер
16:00-17:20
Друга група
п'ятниця
16:00-17:20
Друга група
субота
неділя