гурток "Знавці тварин"

Керівник гуртка
Дмитренко Леся Анатоліївна

Програма передбачає формування ключових компетентностей  особистості у процесі засвоєння системи знань, умінь, навичок в області біології та екології тварин, створення умов для творчої самореалізації і професійного самовизначення вихованців; формування навичок проведення досліджень, таких як спостереження і дослід. Вміння прищепити необхідність використання набутих знань і умінь у повсякденному житті.

      Природоохоронна робота-основа життєдіяльності гуртка: формування вмінь та навичок вирощування та догляду  за тваринами,збереження біорізноманіття, пізнання живої природи, оздоровлення довкілля,

       Програмою передбачено організація та проведення Дня захисту тварин, конкурсів, малюнків, фотографій, підготовці та проведенні челенджів, вікторин.

       Навчальна програма «Знавці тварин» реалізується в гуртках еколого – натуралістичного спрямування та розрахована для учнів 7-9 класів.

Місце проведення: перша група - КНП "Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням ЦНС та порушенням психики", кабінет № , друга група - КНП "Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням ЦНС та порушенням психики", кабінет №, третя група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 5 

Посада керівника
Керівник гуртка
Розклад гуртка
На 2021-2022 навчальний рік
понеділок
вівторок
10:50-12:30
Третя група
17:30-19:10
Друга група
середа
17:30-19:10
Друга група
четвер
10:50-12:30
Третя група
17:30-19:10
Перша група
п'ятниця
17:30-19:10
Перша група
субота
неділя