гурток "Юні садівники"

Керівник гуртка-методист
Мигун Павло Петрович

Садівництво важлива галузь сільськогосподарського виробництва а також наука, що вивчає походження та закони росту, розвитку і розмноження плодових, ягідних і декоративних рослин.  

Головною метою роботи гуртка є виховання сучасного господаря, здатного працювати в умовах ринкової економіки.

Програма гуртка розрахована на роботу з учнями старшого і середнього шкільного віку, а з другого боку вона спрямована на забезпечення широкої популяризації садівництва серед дітей і молодшого шкільного віку через відповідну цілеспрямовану діяльність самих членів гуртка. Викладання матеріалу програми  розраховане на два роки навчання.

Під час занять юннати ознайомляться з інтенсивними екологічно чистими технологіями вирощування  плодів та ягід, новими високопродуктивними сортами вітчизняної та світової селекції, системами захисту саду, зберіганням та переробкою плодоягідної продукції. Переважна кількість гурткового часу присвячена індивідуальній практичній та дослідницькій  роботі юннатів у лабораторії, розсаднику, саду та теплиці,  що  сприятиме ефективному засвоєнню практичних вмінь і навичок із садівництва.

Ефективними в роботі гуртка є еколого-краєзнавчі експедиції, екскурсії до громадських та фермерських профільних господарств, лабораторій науково-дослідних закладів, творчі зустрічі з вченими-агрономами, садівниками-фермерами, що сприяє профорієнтації учнівської молоді.

Місце проведення: перша група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 14 / КЗ "Вінницький ліцей № 29", кабінет 03, друга група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 14

Посада керівника
Керівник гуртка-методист
Розклад гуртка
На 2021-2022 навчальний рік
неділя
понеділок
16:00-17:40
Перша група
вівторок
середа
четвер
15:30-17:10
Друга група
п'ятниця
14:00-15:40
Перша група
субота