гурток "Кімнатне квітництво"

Керівник гуртка
Ткач Катерина Володимирівна

Програма передбачена для учнів 7-11 років і розрахована на один рік навчання.

Мета роботи гуртка: вивчення, поглиблення та розширення знань гуртківців з біології, квітництва, ґрунтознавства; формування практичних умінь та навичок вирощування рослин в умовах закритого грунту.

Програма гуртка передбачає вирішення таких завдань:

-    вивчення біологічних особливостей кімнатних рослин;

- ознайомлення з представниками різних груп рослин, що використовуються в озелененні й оформленні інтер’єру приміщень;

- формування практичних умінь, навичок із розмноження кімнатних рослин, їх вирощування та догляду за ними;

- ознайомлення з шкідниками  та хворобами кімнатних рослин, методами боротьби з ними;

-  розвиток творчої особистості, почуття прекрасного.

Програмою передбачено вивчення практично усіх груп рослин, що використовуються в озелененні й оформленні інтер’єру приміщень.

     В процесі роботи гуртка школярі глибше ознайомлюються з кімнатними рослинами, що використовуються в озелененні інтер’єрів, їх морфологією, біологією, декоративними якостями, з методами та естетичним значенням озеленення приміщень, впливом озеленення на самопочуття та настрій людини.

Під час організації освітнього процесу велике значення надається практичним роботам, складанню проектів озеленення інтер’єрів, які здійснюється під час екскурсій до зелених господарств, під час зустрічей з фахівцями з озеленення.

Програма передбачає і проведення науково-дослідної роботи з розширення асортименту квітково-декоративних рослин, які можуть використовуватись в озелененні приміщень. В процесі дослідницької роботи учні навчаться спостерігати за природою, аналізувати і узагальнювати здобуті знання з наступним їх застосуванням. Під час занять керівник гуртка знайомить гуртківців з народною символікою України, виховує в них пошану до народних символів, почуття любові до рідного краю через вивчення рослин-символів України, народних свят, обрядів.

Форми роботи – бесіди, практичні заняття, складання проектів озеленення, екскурсії в природу з метою збору природного матеріалу, участь у конкурсах, виставках, святах, виготовлення різних виробів з природного матеріалу.

Місце проведення: перша група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 16 

Посада керівника
Керівник гуртка
Розклад гуртка
На 2021-2022 навчальний рік
неділя
понеділок
12:20-14:00
Перша група
вівторок
середа
12:10-13:50
Перша група
четвер
п'ятниця
субота