гурток "Нотатки натураліста Поділля"

Керівник гуртка
Лускало Олена Анатоліївна

Переорієнтація змісту позашкільної освіти на цілі сталого розвитку передбачає пізнання дітьми навколишнього середовища  своєї малої батьківщини, проблем і перспектив свого біорегіону. На таких засадах розроблено навчальну програму «Нотатки натураліста Поділля», яка реалізується в гуртках натуралістичного напряму та спрямована на вихованців віком 7-11 років. Кількісний склад гуртка – 15 осіб.

Значну увагу треба приділити роботі на учнівський навчально-дослідній ділянці, у куточку живої природи /догляд за тваринами і рослинами/, проведенню спостережень та нескладних дослідів. Такі досліди і практичні роботи пробуджують інтерес до вивчення рослин і тварин, бажання брати участь у вирощуванні культурних рослин. Під час занять важливо проводити екскурсії в природу. Вони поглиблюють знання гуртківців про різноманітність рослинного і тваринного світу, виховують любов і дбайливе ставлення до всього живого.

Важливою частиною природоохоронної пропаганди серед дітей є популяризація екологічних народних традицій, легенд, прикмет, вивчення мальовничих куточків природи свого подвір’я, парку, вулиць міста. Використовується комплекс таких методичних засобів і прийомів, щоб вивчення природи, будь-яке спілкування з нею обов’язково впливало б на почуття і свідомість дитини. Найповніше цим вимогам відповідають пізнавальні, творчі сюжетно-рольові ігри, ігри-подорожі, які широко застосовуються в навчально-виховному процесі.

Місце проведення: перша група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 14, друга група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 14/ актова зала

Посада керівника
Керівник гуртка
Розклад гуртка
На 2021-2022 навчальний рік
понеділок
10:30-12:10
Друга група
вівторок
12:25-14:05
Перша група
середа
12:25-14:05
Перша група
четвер
10:30-12:10
Друга група
п'ятниця
субота
неділя