гурток "Біологія людини засобами STEM - освіти"

Керівник гуртка
Лускало Олена Анатоліївна

Програма «Біологія людини засобами STEM-освіти» орієнтована на розширення знань з окремих тем біології людини з використанням можливості застосування елементів STEM-освіти у вивченні природничих наук, стимулювання креативних якостей вихованців, розвиток вміння працювати з науковою літературою, Інтернетом.

Навчальна програма реалізується у гуртку «Біологія людини засобами STEM-освіти» дослідно-експериментального напряму позашкільної освіти та спрямована на вихованців віком 14-15 років. Кількість вихованців у групі – 15 дітей.

Основні завдання полягають у формуванні таких ключових компетентностей:

- пізнавальної - поглиблення понять та знань з окремих тем біології людини, механізмів основних життєвих процесів, причини і наслідки можливих порушень у функціонуванні органів та систем; розуміння важливості навчатися впродовж життя, зацікавленість у пізнанні світу;

- практичної - уміння досліджувати та раціонально використовувати знання й уміння у реальних життєвих ситуаціях; створення моделей біологічних систем, моделювання внутрішньої будови кісток людини, виготовлення моделей легень, голосових зв’язок; робота в дослідницьких групах, Lego-моделювання, створення леп-буків; підприємливість, здатність застосовувати знання й уміння у реальних життєвих ситуаціях.

Місце проведення: перша група - КЗ "ВНВК: СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. ДНЗ Вінницької обласної Ради", кабінет 9 класу, друга група - Вінницька обласна станція юних натуралістів, кабінет № 14 

Посада керівника
Керівник гуртка
Розклад гуртка
На 2021-2022 навчальний рік
понеділок
15:30-17:10
Друга група
вівторок
15:50-17:30
Перша група
середа
четвер
15:50-17:30
Перша група
п'ятниця
15:30-17:10
Друга група
субота
неділя